<<  Firma  Profili  >>

       

KAYIMAKSAN; Konya'da Halı sıkma ve halı yıkama makinalarının imalat  pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları ile halı temizleme makinalarının imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz ülkemizin dört bir köşesine pazarlandığı gibi, yurtdışına da ihraç edilmektedir.

Makinalarımız; % 100 yerli üretim olduğu için, makinalarımızın yedek parçaları hem bol, hem de çok ekonomiktir. Ürünlerimiz aynı zaman da 2 yıl garanti altındadır.

Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız devamlı olarak, hizmet kalitesini, daha da yüksek seviyelere taşıma konusunda kararlı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Düsturumuz; müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir.

Vizyon;

Geleceğe güvenle bakan bir firma olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine devam edip toplumsal faydadan ödün vermeden  sürekli gelişen, kendini yenileyen, rekabetçi, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, dürüst ve ahlaki değerlere bağlı, açık bir yönetim anlayışını benimseyen, faaliyet alanıyla ilgili olarak kalite ve güveni temsil eden lider bir kurum.

Misyon;

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek.

       
KAYIMAKSAN
Yönetim Kurulu Başkanlığı